Chata Stara Pekarna /ubytovanie Tisa

Chata Tisa Stara Pekarna
Ubytovanie Chata Stará Pekárna Ostrov Tisá:
Hľadáte lacné ubytovanie do vlastných spacákoch alebo s posteľnou bielizňou? Potom Vám môžeme ponúknuť ubytovania nižšej kategórie v bývalej chate ČHS pod "Starou pekárňou", ktorá sa nachádza v krásnom a pokojnom prostredí lesov, skal a rybníkov v obci Ostrov u Tisé.

Chata Stará Pekárna Ostrov Tisá ubytovanie:
Celková kapacita 24 lôžok v 6 izbách s možnosťou 8 prísteliek. Izby sú rozdelené nasledovne - 1x dvojlôžková, 1x trojlôžková, 2x štvorlôžkové, 1x päťlôžková a 1x šesťlôžková izba. K dispozícii len spoločné umyvárne s teplou vodou a oddelené WC. Spoločenská miestnosť, možnosť vlastného varenia vo vybavenej kuchynke. Upozornenie - v celej chate je zákaz fajčenia.

Ostrov u Tisé Ubytovanie Stanovanie Chalupa Stará Pekárna služby:
Možnosť mať so sebou domáceho maznáčika-pes, mačka za poplatok 20 Kč / noc. Možnosť stanovania pred chatou - v obmedzenom počte. Stan do 4 osôb - 40 Kč/noc; osoba 60 Kč/noc. Vonkajšie posedenie a ohnisko priamo pri krásnom rybníku. Parkovanie pri objekte.

Stará Pekárna Chata Ostrov ubytovanie Tisá stravovanie:
Stravovanie je buď vlastné. K dispozícii pre ubytovaných hostí je vybavená kuchyňa a jedáleň (sporák, chladnička, mraznička, mikrovlnka, varná kanvvica a bežné vybavenie kuchyne - taniere, príbory, hrnce, panvice, sitá, šálky, sklo, atď). Používanie kuchyne je za poplatok. Alebo sa Vám ponúka reštaurácia s domácou kuchyňou len niekoľko metrov od chaty v penzióne pod rovnakým názvom. V reštaurácii v "Starej pekárni" nájdete ideálne prostredie pre rodinné oslavy, svadby, školenia apod. Kapacita reštaurácie je 35 miest a letná terasa 40 miest. Ponúka tu bohatý výber českých jedál.

Dovolenka Ostrovské skaly Ubytovanie na chalupe Chata Stará pekáreň:
Ostrovské skaly sa nachádzajú pri obci Ostrov neďaleko štátnej hranice s Nemeckom. Približne 20 metrov vysoké skalné veže z tvrdého pieskovca sú príťažlivé pre horolezcov i turistov. Skalné mestečko je prístupné z Ostrova a jeho južnou časťou prechádza červená turistická trasa, po ktorej sa dostanete okolo rozhľadne Dečínský Snežník až do Dečína, vzdialeného cca 15 km východne. Juhozápadne asi 1 km od Ostrovských skal leží súbor skal nazývaný Volské kamene a odtiaľ je to cca 1 km na známe Tiské steny (spoplatnený vstup).
Chata Tisa Stara Pekarna - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Tisa Stara Pekarna - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Tisa Stara Pekarna - k dispozícii letná terasa